Продавець Badden.com.ua інтернет магазин чоловічого та жіночого взуття великих розмірів розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
848 відгуків
Зимове чоловіче взуття великих розмірів - від 2594 грнКупити

Туфлі чоловічі

Недарма кажуть, що глянувши на взуття чоловіка, можна багато що сказати про нього самого.

Стильні та елегантні туфлі – це своєрідна візитна картка, яка повинна бути в гардеробі кожного сучасного городянина. Інтернет-магазин Badden.com.ua пропонує придбати шкіряні чоловічі туфлі онлайн за приємною ціною. У нашому каталозі є моделі всіх розмірів і стилів. Досвідчені консультанти завжди готові допомогти з вибором.

 

Найбільш популярні моделі чоловічих туфель

Існує багато моделей чоловічих туфель. Деякі доречні для ділових зустрічей, інші – для побачень, треті – для дружньої вечірки.

Розрізняють 5 основних моделей:

·         оксфорди – офіційні, суворі, без декоративних елементів;

·         дербі – стримано-елегантні;

·         броги – декоровані туфлі з «рукоділля» поверхнею;

·         монки – моделі з пряжками;

·         лофери – без шнурків і пряжок.

Давайте окремо розглянемо кожну з моделей в низу сторінки :-)

Оксфорди

Їх основна особливість – закрита шнурівка і боковини (берци), пришиті знизу передній частині (союзка). Верхня частина може бути виконана з натуральної шкіри різної фактури (гладкою, зернистою, полірованій), кольору (всі відтінки чорного і коричневого), а також замші. Саме чорні лаковані оксфорди на шкіряній підошві є ідеальним доповненням смокінга або фрака, надеваемого на світський раут. Моделі з гладкої шкіри доречні з діловими костюмами.

Дербі

Модель з відкритим типом шнурівки і гомілками, пришитими поверх союзки. Якщо шнурки розв'язані, бокові частини вільно розходяться в різні сторони. Добре підходять людям з високим підйомом. Туфлі дербі можуть бути різного кольору, з перфорацією і без неї. Допустима шкіряна або поліуретанова підошва.

Броги

Туфлі з різними прикрасами і гаптівника перфорацією (декоративної, а не наскрізний). Брогирование може бути виконано на носку, близько швів або по всій площі черевика. Для офіційних заходів прийнятні броги з мінімальною обробкою, для неформальних – з багатою і вигадливою.

Монки

Практична і стильна модель, в якій шнурівка замінена пряжками. Не підходить для відповідальних ділових зустрічей, але цілком припустима для базового офісного дрес-коду. Колірна гамма різноманітна – від чорного до бордового.

Лофери

Інша назва – лоафери. Взуття без шнурівки і застібок, швидко одягається і знімається. Є найдемократичнішою з усіх описаних вище варіантів. Доречна для всіх ситуацій, крім офіційних прийомів і протокольних заходів.

Особливості вибору чоловічих туфель

Визначившись з моделлю, варто уважніше придивитися до самої взуття. Має значення кожна деталь: колір, матеріал, устілка, підошва і фурнітура. Не варто економити на туфлях – купуючи якісне взуття, ви інвестуєте у власну репутацію і комфорт.

Колірна гамма

Чорний колір – найсуворіший і офіційний. Такі туфлі поєднуються з костюмами і фраки, є обов'язковою частиною дрес-коду на офіційних заходах. Темно-коричневі і бордово-коричневі туфлі також вважаються суворими, але більш універсальними. Світло-коричневі і руді вже не потрапляють в категорію офіційної взуття, до них складніше підібрати гардероб. Темно-сині моделі виглядають оригінально і при правильному поєднанні з одягом можуть бути цілком припустимі для публічного виходу на великому заході. Останнім часом користуються популярністю туфлі яскравих кольорів, але це модне рішення далеко не завжди доречно.

Поєднання з одягом

Туфлі можна носити під строгі брюки, демократичні джинси і яскраві чиносы. Різні відтінки коричневого поєднуються з одягом найкраще. Темні тони доречні для ділових зустрічей, світлі – для щоденного носіння. Не варто купувати виключно чорне взуття, але хоча б одна пара чорних шкіряних туфель повинна бути в гардеробі кожного чоловіка.

Вибір матеріалу

Якщо ви хочете придбати якісну, довговічну і красиве взуття, вона повинна бути зроблена з шкіри. Натуральний матеріал міцний, пропускає повітря і ефектно виглядає. Шкірозамінник за один сезон втратить привабливість та розтріскується.

Якщо з етичних міркувань ви не хочете носити взуття з натуральної шкіри, вибирайте зносостійкий аналог – екошкіру (eco-leather), яка є поліуретаном, нанесеним на тканину.

Види шкіри за походженням

Бичача шкіра – один з найбільш бюджетних варіантів. Вона жорстка і міцна, стійка до зношування. Її значний недолік – погана еластичність, із-за чого на поверхні можуть виникати неестетичні складки. Крім того, таке взуття важко розносити.

Коров'яча шкіра – оптимальний варіант по співвідношенню «ціна-якість». М'якше і еластичнішою бичачої. Грамотний догляд продовжує термін служби виробів.

Теляча шкіра – красивий і приємний на дотик матеріал. Є основним матеріалом для виготовлення дорогих туфель престижними брендами. Виглядає ефектно і стильно. Забезпечує нозі природну вентиляцію.

Кордовська шкіра являє собою мембрану з крупа коня. Коштує на порядок дорожче телячої. Її характерна особливість – своєрідний блиск і повільне старіння. За показниками міцності і довговічності є лідером. Її використовують такі престижні марки, як Alden, Paraboot, Sebago, Crockett&Jones. Взуття з кордовський шкіри досить жорстка і не підходить для спекотної погоди.

Крокодиляча і зміїна шкіра – екзотичні варіанти для тих, хто любить виділятися з натовпу. Найдорожчий варіант з існуючих на сьогоднішній день. Моделі з даних видів шкіри випускаються лімітованими серіями і коштують дуже дорого.

Різновиди шкіри з вироблення

Гладка. Максимально проста в догляді, тому є універсальним матеріалом для взуття різних стилів. Вона практична, добре переносить перепади температур і підвищену вологість. При виробленні зберігаються природні пори, що робить матеріал дихаючим. Гладка теляча шкіра має маркування calf leather.

Полірована. Являє собою підвид гладкої шкіри з інтенсивним блиском. Для отримання цього ефекту її обробляють спеціальними хімічними засобами. В процесі виготовлення базова сировина втрачає м'якість і більшу частину часу, тому туфлі з полірованої шкіри досить жорсткі і недостатньо вентилюються. Їх поверхню легко пошкоджується. Міжнародне позначення – polished / hi-shine leather / палітурник.

Лакована. Є матеріалом для найбільш суворих і офіційних моделей чоловічих туфель, які надягають під фрак або смокінг. Вимагає ретельного специфічного догляду. Оптимальний температурний режим – від +30°С до -10°С. Маркується, як patent leather.

Замша. Шкіра специфічної вичинки з бархатистою поверхнею. Добре пропускає повітря, ефектно виглядає. Носити туфлі із замші краще тільки в суху погоду. За матеріалом потрібно правильно доглядати, обробляючи спеціальними засобами і щітками. Технологія виробництва замші дозволяє фарбувати її в будь-який колір.

Підошва: матеріал виготовлення

Найбільш поширені види підошов чоловічих туфель – шкіряне, гумове, поліуретанова. Специфічні властивості кожного типу обумовлюють особливості носіння і правила догляду.

Шкіряна підошва – це аристократичний і дорогий варіант. Така підошва вимагає регулярного чищення та профілактики. Вона не підходить для ходіння по гравію і пересіченій місцевості. Туфлі зі шкіряною підошвою краще носити всередині приміщень, а якщо і виходити в них на вулицю, то тільки в суху погоду.

Гумові підошви розрізняються по товщині, малюнку протектора. Існують марочні екземпляри, які використовуються в дорогих моделях туфель. Для офіційної та офісної взуття використовуються Dainite, Ridgeway, Sestriere, Commando. Вони красиво виглядають, добре перешкоджають ковзанню, довго не стираються.

Поліуретанові і термополиуретановые підошви – найбільш зносостійкі з описаних варіантів. Можуть бути одно - і двошарові. Забезпечують надійне зчеплення з поверхнею, навіть слизькій. При великій товщині можуть мати значний вагу.

останнім часом широке розповсюдження отримав матеріал термоеластопласт (TRP, ТЕП), який все частіше використовують для виготовлення підошов демісезонного взуття. Він відрізняється еластичністю і м'якістю, хорошими амортизаційними властивостями, проте втрачає свої позитивні характеристики при низьких температурах.

Способи кріплення підошви до верхньої частини взуття

Конструкційні особливості багато в чому визначають якість взуття та її характеристики. Наприклад, британська конструкція Goodyear Welted (і її варіації – Storm Welted, Norwegian welted, Veldtschoen) вважається однією з найбільш надійних. Конструкція Blake Rapid передбачає з'єднання підошви з верхом взуття за допомогою одного шва і займає друге місце в рейтингу найбільш затребуваних. Cemented – клейова різновид, що гарантує тривалу експлуатацію виробу. Вулканизированное кріплення Vulcanised надійно з'єднує дві частини взуття, але в процесі інтенсивного носіння може дати тріщини.

Устілка

Устілки чоловічих туфель діляться на знімні і незнімні. Перший варіант набагато практичніше і зручніше: такі устілки простіше сушити і можна легко замінити при необхідності. Всі устілки, крім шкіряних, можна прати і чистити м'якими миючими засобами.

Бажано, щоб устілки були зроблені з натуральних матеріалів: шкіра, текстиль, замша. Це забезпечує стопі максимальний комфорт і можливість «дихати». Ноги у взутті з такими устілками не втомлюються навіть в кінці насиченого дня, менше потіють. Деякі моделі оздоблені срібними нитками, що створює додатковий антибактеріальний ефект. Устілки з этиленвинилацетата (ЕВА, EVA) пластичні і пружні. З усіх синтетичних варіантів вони кращі.

Технологічні новинки взуттєвої галузі

Виробники прагнуть постійно удосконалювати взуття, щоб вона була не тільки красивою, але і максимально зручною і функціональною. З останніх ноу-хау слід відзначити особливий внутрішній шар – мембрану, яка не дозволяє волозі проникнути всередину. При цьому вентиляція таких туфель не порушується, вони зберігають легкість і м'якість. Особливо активно цю технологію використовують компанії Geox і Ecco.

Варто відзначити, що багато взуттєві майстерні з солідною репутацією досить консервативні і намагаються не відходити від традицій або роблять це вкрай обережно. Так, компанія Barker розробила і запровадила спеціальну систему Barker Flex, яка забезпечує додатковий комфорт стопи, але дане нововведення не кращим чином позначилося на зовнішньому вигляді взуття.

Що потрібно враховувати при покупці чоловічих туфель?

Перше і найголовніше – розмір. Туфлі повинні добре сидіти на нозі. Не тиснути і не бовтатися. Не погоджуйтеся на покупку взуття, яка навіть на піврозміру вам не підходить. При щоденному носінні ви будете відчувати дискомфорт, який неминуче позначиться на вашому настрої і самопочутті. Якщо ви зважитеся придбати модель трохи більше, підкладете туфлі додаткові устілки.

Покупка обуви значительно большего размера – это пустая трата денег и опасность для вашего здоровья. Ерзающие на ноге туфли быстро покроются трещинами и заломами. Такая обувь провоцирует развитие плоскостопия, в ней ноги быстрее устают. Узкие маленькие туфли натирают мозоли, усиливают отеки стоп в конце дня. Не стоит полагаться на то, что тесная обувь разносится. Медики настоятельно не рекомендуют терпеть неудобства в угоду моде. Лучше тщательно и неторопливо подобрать модель точно по размеру, чем мучиться и выбросить туфли через несколько недель.

Звертайте увагу на якість обробки, стан фурнітури. Ніде не повинні стирчати нитки, бути видні сліди клею. Шви рівні, з однаковим розміром стібка.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner