Продавець Badden.com.ua інтернет магазин чоловічого та жіночого взуття великих розмірів розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
795 відгуків
Зимова чоловіче взуття великих розмірів - від 2594 грнКупити

Привіт, друзі. Хочемо повідомити вам, що Badden.com.ua продовжує роботу, навіть попри складну ситуацію в Україні. Ми із Запоріжжя, де й надалі намагаємось дарувати вам радість та комфорт за допомогою якісного взуття. Зараз ми не можемо тримати на складі великий запас взуття, адже Запоріжжя – прифронтове місто. Проте, ми подбали про те, щоб наші полиці завжди були заповнені найпопулярнішими моделями. Не біда, якщо ви не знайшли на сайті потрібну модель або розмір. Ви можете легко дозамовити його у виробника. Доставка займе від 3 до 14 днів. Чому ми обираємо дозамовлення? Це економить ваші кошти та зберігає матеріали які зараз в дефіциті (натуральна шкіра, підошва великиї розмірів і тд.). Ви отримуєте взуття, яке абсолютно новеньке та ідеально вам підходить. Ми не витрачаємо ресурси на зберігання великого запасу взуття. Ми цінуємо вашу підтримку та віримо, що разом ми здолаємо всі труднощі. Дякуємо за розуміння. З любов'ю, команда Badden.com.ua

Договір публічної оферти

 Договір публічної оферти

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА: ЩО ЦЕ І НАВІЩО ПОТРІБНО

 

Публічна оферта

Законодавство про захист прав споживачів та електронну комерцію вимагає врегулювати правовідносин підприємця зі своїми клієнтами. Щоб не підписувати договір з кожним покупцем окремо, зробити це можна за допомогою публічної оферти. 

Оферта – це пропозиція укласти той чи інший договір. Відповідно, публічна оферта – це пропозиція укласти договір необмеженій кількості осіб.  Договори оферти бувають двох типів – публічний та договір приєднання. Відрізняються вони колом їх сторін та способом їх укладення. 

Що таке публічний договір

Публічний договір регулює правовідносини підприємця, який пропонує товари/послуги/роботи та клієнтів, які бажають скористатися пропозицією такого підприємця. Він розміщується на сайті компанії та дає можливість встановити права та обов’язки сторін, врегулювати аспекти відповідальності, описати умови та правила надання послуг, виконання робіт чи здійснення купівлі-продажу товарів тощо. 

Також споживач отримує інформацію про особу, яка надає йому послуги, щоб мати змогу заявити вимоги до неї у випадку порушення прав та отримати відповідний захист. 

«Публічна оферта повинна містити інформацію про продавця та засоби зв'язку з ним, пропонований до продажу товару або послуги, які надає підприємець, порядок обміну/повернення, гарантії, способи доставки та оплати, інформація щодо включення податків у розрахунок вартості товару, роботи, послуги тощо. Якщо діяльність підприємця підлягає ліцензуванню, необхідно вказати відомості про ліцензію», – зазначає старший юрист фірми Avitar Ірина Швидка. 

Підприємець не має права відмовитися від укладення публічного договору за наявності у нього можливостей надання споживачеві відповідних товарів (робіт, послуг). При цьому не допускається встановлення будь-яких переваг чи обмежень певним споживачам.

Місце розміщення договору

Місце розміщення договору

Зазвичай, електронна комерція передбачає укладення такого договору шляхом використання сайту. Підтвердження згоди з умовами відбувається здійсненням певних дій на сайті: натисканням кнопок або переходом по посиланнях, введенням коду ідентифікації, підтвердженням покупки тощо. При цьому в договірі має бути встановлено, що «здійснюючи цю дію, споживач погоджується із запропонованими умовами». 

Підприємець має забезпечити розміщення публічного договору на сайті та надати простий і безперешкодний доступ до нього. Зазвичай посилання на нього можна знайти внизу головної сторінки сайту. При цьому інформація має бути викладеною для споживачів у простій та зрозумілій формі. 

Проте сторони також можуть власноруч підписати друкований варіант публічного договору. А деякі сфери бізнесу передбачають обов’язкове підписання письмових варіантів договору (наприклад, отримуючи банківські послуги). 

Внесення змін до договору

Підприємець завжди вирішує на власний розсуд чи можливі зміни до його публічного договору за наполяганням покупця, чи доцільні вони для його власного бізнесу, для відносин із цим покупцем та іншими. 

Проте слід пам’ятати, що вимоги ст.633 ЦК України, яка регулює порядок укладення публічного договору, прямо забороняють надавати переваги одному споживачеві перед іншим. Тобто, якщо на вимогу клієнта підприємець змінює певні умови надання послуг, ці умови мають застосовуватися також і до інших клієнтів. 

Також зрозумілим є те, що зміни до договору не можуть суперечити вимогам законодавства. Джерело: https://buduysvoe.com/publications/publichna-oferta-shcho-ce-i-navishcho-potribno

 Договір публічної оферти

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner