Продавець Badden.com.ua інтернет магазин чоловічого та жіночого взуття великих розмірів розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
795 відгуків
Зимова чоловіче взуття великих розмірів - від 2594 грнКупити

Шкарпетки

Шкарпетки є важливим предметом гігієни. Шкарпетки використовуються для більш комфортного розташування ніг у взутті і запобігання її передчасного зношування, у холодну пору - також для збереження тепла. Товсті в'їхав пов'язані шерстяні шкарпетки допомагають «зігріти» ноги (зберегти природнє тепло) в погано опалювальному житло в холодну пору року. Кращі кольори шкарпеток під класичний костюм - це темно-синій, темно-сірий, темно-зелений і чорний, тобто темніше кольору костюма. Також шкарпетки бувають в смужку, в клітку і з будь-яким іншим малюнком. Однак носити їх краще зі спортивними штанами або джинсами, так як не всякі шкарпетки підійдуть до строгого костюма. Чорні шкарпетки - універсальні. Підходять не тільки до ділового костюма, але і до джинсів і спортивного костюму.

Шкарпетки - вид натільної білизни, короткий панчіх, що не доходити до коліна. Парний тканинної предмет одягу, призначений для носіння на ногах людини. Деякі види взуття зазвичай носять поверх шкарпеток. У стародавні часи шкарпетки робили зі шкіри або поплутаних волосся тварин. В кінці XVI століття з'явилися шкарпетки машинного в'язання. З початку XIX століття машинне в'язання стало переважаючим методом у виготовленні шкарпеток.

Шкарпетки зазвичай робляться з бавовни, вовни та інших натуральних волокон, а також з хімічних і синтетичних волокон і їх поєднань, в тому числі з додаванням еластану. При виробництві шкарпеток іноді застосовують антибактеріальні та ароматичні просочення (ментолові шкарпетки). Шкарпетки, як правило, трикотажні або в'пов'язані, фабричного виробництва або ручної роботи. Складаються з наступних частин: борт (подвійний або одинарний), паголенок, п'ята (вищою або нижчою, реверсної або кругової, класичної або Y-образної, лівої і правої), сліду, кільцевого посилення і миска. Ділянка миска технічно абсолютно ідентичний ділянці п'яті.

Шкарпетки бувають чоловічими, жіночими, підлітковими і дитячими. Всі ці види розрізняються за розмірами, виду сировини, способу виготовлення, виду переплетення і забарвленням.

За способом виготовлення шкарпетки поділяються на: виготовлені на круглопанчішних автоматах (без шва по задній частині вироби) і на Котону (плоскочулочних) машинах (зі швом по задній частині вироби). Деякі види шкарпеток виробляються на плоских фангових машинах, такі шкарпетки замість миска можуть виробляти пальці на зразок рукавичок, тільки для ніг, для шкірного окремого пальця, так і для груп, на зразок рукавиць. Більшість шкарпеток з круглопанчішних автоматів мають мисок і п'яту, відсутність або наявність миска або п'яті визначається дизайнерською ідеєю носка і не регламентовано державними стандартами.

Миськів і п'ята, як правило, посилені капроновою ниткою. Мисок носка з круглочулочного автомата може містити в собі шов, яким було зашито мисочное отвір. Закриття мисочного відчини в процесі виробництва може здійснюватися різними способами (швом, кеттельним швом, перекручуванням) як ручним, так і автоматичним способом, Кеттельний шов в цьому випадку відрізняється кращою якістю, так як має меншу товщиною в порівнянні зі звичайним швом.

Шкарпетки з котону машин випускаються з посиленням сліду, миска і п'яті з синтетичного шовку, бавовняної пряжі, з суміші бавовни з синтетичним шовком, на бавовняної пряжі, скрученої з синтетичним шовком. У шкарпетках зі штучного шовку посилення на подовженому ділянці високої п'яті проводитися ниткою штучних шовку. Шкарпетки з синтетичного шовку випускаються без посилення на подовженому ділянці високої п'яті.

Велика частина шкарпеток в світі випускається на круглопанчішних автоматах.

Після в'язання напівфабрикату або готового носка необхідно стабілізувати петельную структуру трикотажу. Для цього шкарпетки піддають отлёжке (нерухоме зберігання на проміжних ділянках виробництва). Після отлёжкі, при необхідності, у напівфабрикатів зашивають мисочное отвір з виворітного боку, потім їх вивертають на лицьову сторону і піддають волого-теплової обробки. Шкарпетки надягають на алюмінієві форми, нагрівають, обдають парою, висушують і знімають з форм ручним або автоматичним способом. Цей процес називають формуванням вироби.

Після формування вироби підбирають в пари, так як можливі відхилення по лінійним параметрами в уже готових виробах. Після чого їх упаковують.

Округ Датанг в міському повіті Чжуцзі в провінції Чжецзян (Китай), став відомий як «місто Носок». В даний час місто виробляє 8 мільярдів пар шкарпеток на рік [4], що становить третину світового виробництва шкарпеток. У 2011 році в ньому було створено по дві пари шкарпеток для кожної людини на планеті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner