Продавець Badden.com.ua інтернет магазин чоловічого та жіночого взуття великих розмірів розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
837 відгуків
Зимове чоловіче взуття великих розмірів - від 2594 грнКупити

Привіт, друзі. Хочемо повідомити вам, що Badden.com.ua продовжує роботу, навіть попри складну ситуацію в Україні. Ми із Запоріжжя, де й надалі намагаємося дарувати вам радість і комфорт за допомогою якісного взуття. Більш детально: https://badden.com.ua/ua/n335674-rabotaem.html

ТИПИ ШКІРИ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ВЗУТТЯ ТА АКСЕСУАРІВ

ТИПИ ШКІРИ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ВЗУТТЯ ТА АКСЕСУАРІВ

 
    

 

 

Шари шкіри: передній, середній шар (середній спилок) і міздровий. Саме з лицьового шару, що володіє натуральної мірою (природне «особа» шкіри), виготовляють різні високоякісні шкіри. Спилок - шар натуральної шкіри, одержуваний після зняття лицьового шару.


Для виробництва взуття та аксесуарів, ТМ Rosso Avangard використовує тільки натуральну шкіру виготовлену з лицьового шару шкіри, а також спилок-велюр, який виготовлений з середнього шару шкіри.

Гладка шкіра - загальне позначення для різних видів шкір з щільною і гладкою лицьовою поверхнею, досягається шляхом спеціальної обробки верхнього шару шкіри тварини. Така обробка краще зберігає природну поверхню лицьової сторони шкіри, може бути облагороджена дуже дрібним - "пилкоподібним" тисненням. Для виробництва гладких шкір використовується найкраща сировина, яку виробляють з урахуванням найсучасніших технологій. Найчастіше гладкі шкіри виробляють з шкур зовсім молодих, молочних телят, відростка, нетелі, бички з шкур кіз, овець.

Наппа найбільш поширена за типом обробки шкіра. Наппа покрита фарбою і шаром штучних смол, тому має гладку блискучу поверхню. Шкіра з таким захистом практично не чутлива до забруднень, вологостійка і не вимагає особливого догляду.

Нубук і велюр виробляють зі шкір свиней і великої рогатої худоби. Це шкіра хромового дублення, відшліфована дрібнозернистим матеріалами. Велюр - шкіра, шліфована з внутрішньої поверхні шкіри, а нубук з лицьового боку. Найчастіше, велюр називають замшею, що є грубою помилкою так, як натуральна замша проводиться з оленячих шкур, іноді з козячих і зустрічається дуже рідко.

Спилок - це шкіра, яку виробляють шляхом поздовжнього поділу однієї шкури великої рогатої худоби на кілька окремих пластин. Шліфуючи поверхню спілок на спеціальних машинах, отримують так званий «спилок-велюр» дуже схожий на звичайну замшу. Спилок за своїми органолептичними властивостями не особливо відрізняється від шкіри-велюр

Лакована шкіра - шкіра, оброблена лаковим покриттям з поліуретанових смол з дзеркально блискучою поверхнею. Якість лакової шкіри обумовлюється якістю шкіри і лакового покриття. Недоліком лакової шкіри є те, що вона має найбільш низьку повітро - і паропроникність, мало стійка до багаторазових вигинів. При температурі нижче -10 і вище +20 лакова шкіра покривається тріщинами.

Шкіра з кольоровим принтом - виготовляється з лицьового шару шкіри, методом пресування плівки спринтом на поверхню шкіри. Така шкіра має привабливий вигляд, але схильна до пошкодження малюнка при використанні жорстких щіток або терті взуття об тверду поверхню.

Шкіра "Крейзі" - це вид високоякісної шкіри ВРХ підвищеної міцності, отриманий за допомогою оригінальної фінішної обробки "crazy horse" - нанесення тугоплавких воску на поверхню шліфованого краста. Незважаючи на буквальний переклад "дикий кінь", це шкіра великої рогатої худоби (ВРХ). Колір покривного складу темніше, ніж колір тла краста. В результаті шкіра набуває властивість змінювати колір в місцях вигину, заломів або натягу - світлішає. ЇЇ отличителье риси: зовнішня зістареність (шкіра виглядає так, ніби їй не перший рік - вінтажно і романтично), матовість (це шкіра не блищить), схожість з нубуком (але більш щільна), чутливість (шкіра реагує на всі дотики, тому на ній швидко з'являються подряпини, звідси і вінтажний вид), регенерація (з часом шкіра трохи востанавливет свій вигляд, подряпини перестають бути помітними), водостійкість (шкіра поглинає до 40% вологи і залишається сухою ще протягом 2 годин), легкий "ремонт" (щоб позбавитися від зовнішніх дефектів достаточнопотереть їх пальцем, це звичайно не замша, але структура шкіри дозволяє самій позбавитися від пошкоджень).

Шкіра Краст - це загальна назва натуральної шкіри без лицьової обробки, в основному великої рогатої худоби. Шкіра Краст зберігає природний малюнок характерний для шкіри. Він не чіпатимуть глаженьем, шліфуванням та тисненням, тому можна сміливо сказати, що шкіра залишається живою, зберігаючи навіть здатність засмагати на сонці і «загоювати» дрібні подряпини.
Краст проходить барабанне фарбування зі спеціальним режимом, званому наскрізним прокрасом, це дозволяє одержати рівномірний колір не тільки на поверхні, але і по всій глибині. Можна не боятися, що пофарбована лицьова сторона відшарується або потріскається. На шві шкіри ви не помітите сильного відмінності кольору між особою і самим зрізом. Оскільки фарбування відбувається під тиском на звороті може залишатися легкий відбиток сітки барабана.
Для додання водовідштовхувальним здібності ми вручну обробляємо поверхню натуральним воском. Поєднання віск і тертя дозволяє домогтися різних відтінків шкіри і вантажних ефектів. При обробці воском не змінюється малюнок, так дбайливо збережений при фарбуванні, і дозволяє не втратити неповторне відчуття живої шкіри. Вироби сировиною, для яких служив оброблений воском Краст дуже довговічні, так як дрібні подряпини, що виникають при використанні виробів, вирівнюються і зникають самі від тертя. З часом у місцях найбільшого тертя колір шкіри може змінюватися на більш темний, надаючи речі свій неповторний шарм та відчуття благородної старовини.

     Щодня, в процесі шкарпетки, взуття піддається шкідливим впливам зовнішнього середовища: вода, бруд, перепади температур, пил, мороз. Якщо не забезпечити необхідний догляд і правильну експлуатацію, навіть сама якісне взуття швидко прийде в непридатність.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВЗУТТЯ

Насамперед пам'ятайте: взуття "уранішнього очищення" виходить на вулицю беззахисним. Засоби по догляду не встигають придбати захисних властивостей. У шкіру легко набивається пил, вода, грязь. Тому доглядайте за нею ввечері.

Нове взуття перед експлуатацією слід захистити від впливу зовнішніх факторів спеціальними засобами (за винятком лакованої взуття). Внаслідок цього матеріал верху взуття набуває додаткові захисні властивості. Такий догляд рекомендується здійснювати регулярно.

У більшості людей одна нога трохи більше. Тому, купуючи взуття, потрібно приміряти обидва черевики, чоботи або обидві туфлі. При цьому не можна тримати ногу на вазі. Потрібно обов'язково встати, а ще краще - походити. Слід мати також на увазі, що до вечора ноги трохи збільшуються в об'ємі.

Для того щоб висушити взуття, необхідно набити взуття (чоботи) газетним папером, щоб вона увібрала зайву вологу, і залишити висихати при кімнатній температурі. Якщо туфлі сильно промокли, газету можна поміняти кілька разів. Ставити взуття біля гарячої плити, батареї, на радіаторах або інших джерел тепла не рекомендується. У цих випадках шкіра висихає дуже швидко, стискається і тріскає.

Взувайте взуття тільки розшнурованим (розстебнутим), користуйтеся ріжками для взуття-це допоможе запобігти розриву заднього шва та збереже форму взуття.



ДОГЛЯД ЗА ШКІРЯНИМ ВЗУТТЯМ

ВЗУТТЯ З ГЛАДКОЇ ШКІРИ І НАППЫ
     
Брудне взуття спочатку слід очистити від бруду щіткою, витерти вологою, а потім сухою м'якою фланелевою тканиною.
Якщо взуття сильно забруднена, її можна промити прохолодною водою, намагаючись уникати попадання вологи всередину. Ні в якому разі не мити гарячою водою!
Нанесіть спеціальний засіб на поверхню сухою взуття з допомогою щітки або губки. Рівномірно розподіліть засіб по всій поверхні шкіри. Зачекайте, поки засіб вбереться і висохне. В залежності від того, яким кремом ви будете користуватися, це займе від 5 до 30 хвилин.
Для поліпшення зовнішнього вигляду взуття, слід обробляти її спеціальними засобами, які надають блиск і яскравість кольорів. Для поліровки (додання блиску) взуття використовуються креми, віск, аерозолі, губки з нанесенням крему. Всі ці засоби можна наносити за допомогою щіток (бажано з натурального ворсу) або спеціальної тканини для полірування.

ВЗУТТЯ З НУБУКА, ВЕЛЮРУ І СПИЛОКА
     
Таке взуття чиститься тільки в сухому стані!
Для видалення бруду і пилу необхідно використовувати спеціальні щітки. При правильному підборі щітки (гумки) взуття після очищення стане не тільки чистою, але і шорсткою.
Забруднення з підошви і каблука можна видалити за допомогою вологої фланелевою тканини. Безумовно, засоби, якими можна чистити взуття із гладкої шкіри, не підходять для нубука, велюру і спилок-велюру. Більшість фірм-виробників засобів по догляду за взуттям пропонують спеціальні засоби для такого типу взуття. Це можуть бути просочення, аерозолі, креми. Користуватися можна тільки тими, на яких написано, що вони підходять для нубука, велюру ...
Просочення взуття, в основному, здійснюється з допомогою водовідштовхувальних засобів. Зверніть увагу, що для просочення гладкою і ворсистої шкіри відрізняються. Тому звертайте увагу на вказівки щодо застосування кожного використовуваного засобу. Дуже часто креми і віск для чищення і полірування володіють водовідштовхувальними властивостями.

ВЗУТТЯ З ЛАКОВАНОЇ ШКІРИ
     
Взуття з гладкої лакованої шкіри миють прохолодною водою або протирають вологою фланелевою ганчіркою. Лаковане взуття не потребує просочення, зате легко пошкоджується. Щоб видалити дрібні подряпини, уникнути тріщин, додати блиску і м'якості використовують бальзами і масла або спеціальне молочко. Не залишайте на довгий час світлу лаковане взуття під прямими променями сонця і електролампами, оскільки при цьому лаковане покриття швидко втрачає товарний вигляд. Пам'ятайте, що лакована шкіра при температурі нижче -10 і вище +20 покривається тріщинами, тому ні в якому разі не використовуйте гарячої води і не сушіть взуття біля батареї чи електричних приладів.

ВЗУТТЯ ЗІ ШКІРИ "КРЕЙЗІ"
Враховуйте, що шкіра добре приймає форму того, з чим постійної контактирйет. Тому, взуття з такої шкіри краще купувати "впритул", вона з часом ідеально буде "сидіти" по нозі.
На шкірі Крейзі легко залишаються подряпини, сліди, якщо її зачепити чимось твердим. Але це і плюс цієї шкіри, так як надає їй шарм "старовини". Подряпини легко при бажанні видалити, потерши місце чимось м'яким (пальцем, тканиною, ластиком).

ВЗУТТЯ З ШКІРИ КРАСТ
Доглядати за цим видом шкіри необхідно, враховуючи особливості її поверхні. Прати Краст не має сенсу, оскільки він водостійкий, і тільки втратить частину своєї міцності, та естетичності. Зате його можна очищати від пилу за допомогою сухої ганчірки, а якщо на виробі з'являється бруд - краще прибрати її з допомогою слаболужних миючих розчинів, нанесених на м'яку губку. Після вологого чищення виріб необхідно ретельно витерти. Періодично слід використовувати для змазування шкіри Краст із розбивкою спеціальні засоби, які зберігають еластичність і міцність матеріалу.
Дрібні подряпини, які неминуче виникають при частому використанні вироби, Краст здатна загоювати сам з-за того, що зберігається природний малюнок шкіри - від тертя подряпини вирівнюються і з часом зникають повністю. На згинах і в областях сильного тертя колір шкіри може потемніти, створюючи видимість старовини і якості.

Хочете бути в курсі новинок взуття великих розмірів? Підписуйтесь на наші групи в месенджері Viber і соціальних мережах Facebook і Instagram

 

 

Вступайте в співтовариство Badden.com.ua в Viber: Вступити в співтовариство Badden.com.ua в Viber:
Підписуйтесь на сторінку Max fon Badden в Facebook Підписатися на сторінку Badden.com.ua у Facebook
Підписатися на аккаунт Max fon Badden в Instagram Підписатися на аккаунт Badden.com.ua в Instagram

 

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner