









3 224 ₴/пара

Kaselle Vel BS – замшеві кросівки для стильного повсякдення, натхнені культовою моделлю кед Gazelle від Adidas.
Відчуй комфорт і стиль у кожному кроці з Rosso Avangard. Натхненні ретро-естетикою, ці кросівки поєднують у собі класичний дизайн та сучасний комфорт. Верх із преміальної натуральної замші м'яко облягає стопу, забезпечуючи максимальний комфорт на весь день.




Кросівки, що доповнять твій стиль і забезпечать комфорт на кожен день. Приємний нейтральний колір. Легка підошва. Приємна м'яка підкладка.
Про бренд Rosso Avangard:
Rosso Avangard - це мануфактурне взуття для чоловіків. Бренд користується повагою чоловічої аудиторії. Його відмітною особливістю є чоловіче взуття для тих, хто цінує зручні і якісні черевики, які вписуються в тенденції сучасної моди. Вся взуття марки виготовляються лише з натуральної шкіри і тільки для чоловіків.
Rosso Avangard повністю контролює процес створення взуття і пропонує клієнтам високу якість бренду. Для виготовлення чоловічого взуття використовують тільки перевірені матеріали, що поставляються в основному від найбільш шанованих виробників.
Пошукові теги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rosso Avangard |
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Кеди |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічого взуття | 48 |
| Повнота взуття | Регульовані підйом і повнота |
| Сезон | Весна/Літо |
| Колір | Синій |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид устілки | Піно-латексна |
| Застібка | Шнурівка |
| Вологозахист | Так |
| Прошивка | Ні |
| Посилюючі накладки | Ні |
| Антиковзка підошва | Так |
| Стан | Новий |
| Довжина устілки | 32 см |
| Перфорація | Ні |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткові характеристики | |
| Форма миска/носка | Закруглений |