









Отправка с 05 июня 20263 244 ₴/пара
Код/Артикул: 1088842518
Розміри: 40 (27см) 41 (27.5см) 42 (28см) 43 (28.5см) 44 (29.5 см) 45 (30.5 см)
Rosso Avangard Brogue Brown Diamond - елегантні повсякденні зимові черевики.
Головна відмінність Rosso Avangard Brogue Brown Diamond від інших моделей черевиків полягає в способі декорування, на союзці обувки присутня елегантна декоративна перфорація.
Шнурівка робить черевики стриманими, елегантними і дозволяє добре обтягнути ногу.
Блискавка на внутрішній частини черевиків, дозволяє швидко їх взувати
Вишуканий візерунок надає взуттю оригінальності
Елегантні замшеві черевики коричневого кольору добре виглядають як в шикарному класичному образі так і під джинси
Внутрішня підкладка з натурального матеріалу забезпечить вас комфортом навіть в холодну зиму.



Rosso Avangard - це мануфактурна взуття для чоловіків. Бренд користується повагою аудиторії c 2010 року. Його відмінною рисою є чоловіче взуття для тих, хто цінує зручні і якісні черевики, які вписуються в тенденції сучасної моди. Все взуття марки виробляються тільки з натуральної шкіри і тільки для чоловіків. Rosso Avangard повністю контролює процес створення взуття і пропонує клієнтам високу якість бренду. Для виготовлення чоловічого взуття використовують тільки перевірені матеріали, що поставляються в основному від найбільш шанованих виробників.
Модне взуття Rosso Avangard характеризуються зручністю, комфортом та високою якістю. Точна конструкція кожної моделі і оптимальний вибір матеріалів дозволяють реагувати на індивідуальні потреби навіть найвимогливіших клієнтів.
Для того, щоб уточнити розмір, необхідно:
Поставити обидві ноги (в шкарпетках) на аркуш паперу і обвести стопи олівцем. Виміряти відстань від п'яти до великого пальця і, якщо для правої і лівої ноги довжини відрізняються, вибрати найбільшу довжину. Визначити, який розмір взуття на шаблоні відповідає довжині стопи.
Розміри: 40 (27см) 41 (27.5см) 42 (28см) 43 (28.5см) 44 (29.5 см) 45 (30.5 см)
Простота замовлення і покупки
Замовлення на взуття в інтернет-магазині Max fon Badden приймаються в режимі реального часу. Оформлення заявки займає всього кілька хвилин. Для цього достатньо вибрати бажану модель і заповнити невелику електронну форму. Отримавши заявку, менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити деталі оплати і доставки.
У разі необхідності ми готові надати безкоштовну консультацію. Допоможемо підібрати розмір, розповімо про матеріали, з яких виготовлено взуття, порівняємо кілька вподобаних вам моделей.
Гарантуємо уважний підхід до кожного клієнта і розгорнуті відповіді на питання, що цікавлять. Сервіс в Max fon Badden - це можливість легко і просто купити якісне взуття.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення на сайті або по телефону | Ми зв'яжемося з Вами протягом 30 хв! | Оплата зручним способом | Доставка обраного способу |
![]() |
Вступити до спільноти Badden.com.ua в Viber: |
| Підписатися на сторінку Badden.com.ua в Facebook | |
![]() |
Підписатися на акаунт Badden.com.ua в Instagram |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rosso Avangard |
| Размер мужской обуви | 45 |
| Сезон | Зима |
| Материал верха | Замша |
| Материал подкладки | Мех шерстяной |
| Материал подошвы | ТЭП |
| Полнота обуви | Регулируемые подъем и полнота |
| Длина стельки | 30.5 |
| Высота каблука (см) | 3 |
| Высота платформы | 1.5 см |
| Стиль | Повседневный |
| Цвет | Коричневый |
| Высота голенища/задника | 15 см |
| Форма мыска/носка | Закругленный |
| Застежка | Шнуровка, Молния |
| Вид стельки | Шерстяная |
| Мембрана | Нет |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Супинатор | Да |
| Состояние | Новое |
| Размерная сетка | Размеры: 40 (27см) 41 (27.5см) 42 (28см) 43 (28.5см) 44 (29.5 см) 45 (30.5 см) |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие | в наличии |
| Гарантия | гарантия от продавца |
| Расцветка | однотонная |
| Вид обуви | Броги |