









4 848 ₴/пара





Rosso Avangard - це мануфактурне взуття для чоловіків. Бренд користується повагою чоловічої аудиторії. Його відмінною рисою є чоловіче взуття для тих, хто цінує зручні і якісні черевики, які вписуються в тенденції сучасної моди. Все взуття марки виробляються тільки з натуральної шкіри. Rosso Avangard повністю контролює процес створення взуття і пропонує клієнтам високу якість бренду. Для виготовлення чоловічого взуття використовують тільки перевірені матеріали, що поставляються в основному від найбільш шанованих виробників.
Модне взуття Rosso Avangard характеризуються зручністю, комфортом та високою якістю. Точна конструкція кожної моделі і оптимальний вибір матеріалів дозволяють реагувати на індивідуальні потреби навіть найвимогливіших клієнтів.
Характеристика:
Модель: Rosso Avangard Whisper Beaver Lamb BS
Розміри: 46(31 см) 47(31,5см) 48(32см) 49(32,5см) 50(33см)
Колір: чорний
Матеріал верху: шкіра натуральна
Матеріал підкладки: натуральне хутро - овчина, цигейка
Підошва: ТПУ
Гарантія від продавця: 1 рік
Розміри взуття відповідають ГОСТу 3927-88 і міжнародним стандартом ISO 3355-77. Для того, щоб уточнити розмір, необхідно:
Поставити обидві ноги (в шкарпетках) на аркуш паперу і обвести стопи олівцем. Виміряти відстань від п'яти до великого пальця і, якщо для правої і лівої ноги довжини відрізняються, вибрати найбільшу довжину. Визначити, який розмір взуття на шаблоні відповідає довжині стопи.
Розміри: 46(31 см) 47(31,5см) 48(32см) 49(32,5см) 50(33см)
Простота замовлення і покупки
Замовлення на взуття в інтернет-магазині Max fon Badden приймаються в режимі реального часу. Оформлення заявки займає всього кілька хвилин. Для цього достатньо вибрати бажану модель і заповнити невелику електронну форму. Отримавши заявку, менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити деталі оплати і доставки.
У разі необхідності ми готові надати безкоштовну консультацію. Допоможемо підібрати розмір, розповімо про матеріали, з яких виготовлено взуття, порівняємо кілька вподобаних вам моделей.
Гарантуємо уважний підхід до кожного клієнта і розгорнуті відповіді на питання, що цікавлять. Сервіс в Max fon Badden - це можливість легко і просто купити якісне взуття.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Оформити замовлення на сайті або по телефону | Ми зв'яжемося з Вами протягом 30 хв! | Оплата зручним способом | Доставка Новою поштою |
Хочете бути в курсі новинок взуття великих розмірів? Підписуйтесь на наші групи в меcенджері Viber і соціальних мережах Facebook і Instagram
![]() |
Вступити в товариство Badden.com.ua в Viber: |
| Підписатися на сторінку Badden.com.ua в Facebook | |
![]() |
Підписатися на акаунт Badden.com.ua в Instagram |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rosso Avangard |
| Страна производитель | Украина |
| Вид обуви | Ботинки |
| Сезон | Зима |
| Размер мужской обуви | 46 |
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Натуральный мех |
| Материал подошвы | ТЭП |
| Стиль | Повседневный |
| Цвет | Черный |
| Полнота обуви | Регулируемые подъем и полнота |
| Длина стельки | 31 |
| Высота каблука (см) | 2,5 |
| Высота платформы | 1.5 см |
| Высота голенища/задника | 18 см |
| Форма мыска/носка | Закругленный |
| Застежка | Шнуровка, Молния |
| Вид стельки | Шерстяная |
| Мембрана | Нет |
| Прошивка | Нет |
| Супинатор | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
| Размерная сетка | Размеры: 46(31 см) 47(31,5см) 48(32см) 49(32,5см) 50(33см) |
| Пользовательские характеристики | |
| Наличие | в наличии |
| Гарантия | гарантия от продавца |
| Расцветка | однотонная |